Firma P&T specjalizuje się w produkcji odzieży z dzianin. Od wielu lat jakość jest dla nas najważniejsza. Stawiamy sobie coraz ambitniejsze cele dążąc do osiągnięcia perfekcji. Posiadamy nowoczesny park maszynowy. Mamy dostęp do najlepszych dzianin. Utrzymujemy stany magazynowe surowców. Dzianiny podstawowe w ilości kilkunastu ton oraz dzianiny nietypowe (wysokiej jakości – niedostępne „od ręki” u producentów). Oferujemy sznurki w kilkunastu kolorach i różnych szerokościach, kolorowe napy, suwaki, oczka, opakowania i inne dodatki produkcyjne.

W związku z wysoką specjalizacją możemy wykonywać zlecenia o małych nakładach w cenach i jakości zarezerwowanej dla produkcji wielkoseryjnej.

 Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Doradzamy Klientom w zakresie doboru odpowiednich materiałów oraz technik zdobienia odzieży.

Proponujemy kompleksową obsługę zleceń – począwszy od zaprojektowania wzorów, a skończywszy na dostarczeniu własnym transportem do magazynu Klienta gotowych wyrobów. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za jakość materiałów, hafty, druki, szycie, zakup wszystkich dodatków (również wszywek i potników z logo), opakowań itp.

Zapraszamy do współpracy firmy z ugruntowaną pozycją na rynku jak również młode kreatywne marki odzieżowe.