Przedstawione w galerii zdjęcia są poglądowe i mają na celu pokazanie technologii wykorzystywanych przy produkcji odzieży. Niektóre znaki firmowe zamieszczone na stronie są zastrzeżone przez naszych Klientów i nie stanowią oferty handlowej firmy P&T.

ŻAKARDOWE

Wszywki tkane z przędzy żakardowej – najpopularniejsze i najbardziej eleganckie wszywki stosowane na ogół w branży odzieżowej. Są trwałe, a ich dokładność odwzorowania jest bardzo dobra. Kolory są żywe, nie spierają się. Wszywki żakardowe nie powinny być wszywane wewnątrz odzieży, gdyż są dość sztywne i mogą powodować dyskomfort użytkowania. Świetnie zdobią wierzchnią część odzieży.

DRUKOWANE

Mniej eleganckie niż wszywki tkane (ale najtańsze) są wszywki drukowane na „papierze wodoodpornym”. Zazwyczaj są to wszywki informacyjne, które użytkownik odcina. Wszywki drukowane na satynie są miękkie i eleganckie. Nie przeszkadzają w użytkowaniu. Wykazują odrobinę mniejszą trwałość na spieranie. Są najczęściej stosowane jako wszywki konserwacyjne w markowej odzieży.

KARTONIKI FIRMOWE

Są to popularne etykietki z logo firmy oraz innymi informacjami wydrukowanymi w technologii offsetowej. Możemy wykonać różne kształty, lakier wybiórczy itp. Kartoniki mocujemy za pomocą „ości” plastikowych lub na sznureczkach.

ELASTOMERY

Naszywki z miękkiej gumy mocowane szwem pojedynczym (stębnówką) w dowolnym miejscu odzieży.

INNE

Staramy się podążać za najnowszymi trendami mody i możliwościami jakie niosą se sobą nowe technologie. Stosujemy wprasowanki plastizolowe (najczęściej – przepis prania w karku), „skórki” w wypalonym logo, wzory wytłaczane na przeróżnych materiałach, galanterię metalową (napy, nity itp.)