DZIANINY NA KOSZULKI

Zobacz wzorniki kolorów

 • Do produkcji koszulek używamy dzianin jednołożyskowych bawełnianych wykonanych z bardzo dobrej jakości przędzy czesankowej. W ofercie mamy materiał o różnej  grubości – 180 i 210 g/m2 dostępny w ponad 30 kolorach (patrz wzorniki kolorystyczne). Ponadto posiadamy również dzianinę singiel o gramaturze 160 g/m2 wykonany z cienkiej wysokogatunkowej przędzy. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkową elastycznością. Dobrze układa się i dopasowuje do sylwetki dając wysoki komfort użytkowania.
 • Wszystkie materiały są pierwszego gatunku i pochodzą z bieżącej produkcji. Nie pilingują się, mają wysoką odporność na światło, są trwałe (kurczliwość zgodna z Polską Normą).
 • Istnieje możliwość przesłania próbek lub zamówienia wzorów koszulek z poszczególnych rodzajów dzianin.
 • Przy większych zamówieniach (powyżej 400 szt.) istnieje możliwość wykonania dzianiny o dowolnej gramaturze, splocie oraz kolorystyce.
 • Na zamówienia wykonujemy dzianiny niestandardowe z przędz typu „Modal”, „Kryształek”, „Bambus” itp.
 • Posiadamy w stałej ofercie dzianinę na koszulki polo (la-costa, pika) w gramaturze 240g/m2 odrobnym splocie z domieszką elanobawełny; w komplecie z kołnierzami i plisami. Dzianina ta jest bardzo wytrzymała na odkształcenia mechaniczne, nie gniecie się, nie pillinguje.
 • Szyjemy również z dzianin bawełnianych z dodatkiem lycry, dzianin interlockowych, prążkowych (rib) i innych.
szwalnia uslugowa (47)

DZIANINY NA BLUZY DRESOWE

Zobacz wzornik kolorów

 • Dzianina dresowa 270g, platerowana, pętelka – dzianina bawełniana z przeplotem poliestrowym, nie drapana. Dzianina lekka i przewiewna, bardzo elastyczna, dobrze układa się i łatwo dopasowuje do ciała. Zastosowanie: spodnie dresowe, letnie bluzy klasyczne, bezrękawniki. Posiadamy również dzianinę 270g w wersji wydrapanej.
 • Dzianina dresowa 350g, platerowana, drapana – dzianina bawełniana z przeplotem poliestrowym, drapana. Dzianina miękka i mięsista, elastyczna, z wydrapanym charakterystycznym meszkiem od spodu. Jest bardzo uniwersalna. Z tej dzianiny można uszyć w zasadzie każdą grupę asortymentową – zarówno spodnie, jak i bluzy w każdym modelu. Dzięki siatce poliestrowej (platerowaniu) dzianina przy miękkiej i puchatej strukturze jest niekurczliwa i ma dobre parametry techniczne.
 • Dzianina dresowa 350g, drapana, dwuwarstwowa – idealna pod transferdruk – na wierzchu włókno poliestrowe, wewnątrz wydrapana bawełna.
 • Dzianina 400g, drapana. Dzianina w 100% bawełniana, wykonana z miękkiej przędzy czesankowej. Dzianina ta jest zbita i średnio-elastyczna. W chwycie gładka i bardzo solidna o lekko silikonowym poślizgu. Dzianina dodatkowo zmiękczana dla uzyskania odpowiedniej plastyczności na wyrobach dopasowanych. Zastosowanie: ekskluzywne bluzy klasyczne i spodnie o nieco oversizowej rozmiarówce, bluzy rozpinane, koledżówki.
 • Dzianina 420g, drapana. Dzianina w 100% bawełniana, wykonana z przędzy czesankowej o nieco sztywniejszym dłuższym włóknie. Dzianina ta jest bardzo zbita i mało-elastyczna. W chwycie twarda i bardzo solidna. Dzianina nie zmiękczana, bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i wyjątkowo trwała. Zastosowanie: bluzy rozpinane, koledżówki, bluzy z podszewką, kurtki dresowe, odzież w stylu ulicznym itp.
szwalnia uslugowa (60)

DZIANINY Z DODATKIEM POLIESTRU

 • Dzianiny poliestrowe wykorzystywane są przede wszystkim do wyrobów na których nadruki nanoszone są metodą sublimacji. Ten rodzaj druku pozwala przetransferować na materiale wzór z jakością fotograficzną.
 • Mamy wiele rodzajów dzianin cienkich z przeznaczeniem na koszulki o strukturze jednolitej lub karbowanej – tzw. „łezka” w grubościach od 120 do 250 g/m2.
 • W stałej ofercie posiadamy dzianinę dresową dwuwarstwową, której wierzch stanowi włókno poliestrowe, a spód bawełna. Tak przygotowana biała dresówka doskonale nadaje się na bluzy z nadrukami transferowymi, łącząc w sobie wygodę użytkowania i strukturę bawełny od spodu z nieograniczonymi możliwościami odwzorowania projektu na prawej stronie. Dzianina ta jest dostępna w gramaturze 350g/m2.
szwalnia uslugowa (64)