P&T posiada specjalistyczne maszyny szwalnicze typu Autolap. Są to łączarki płaskie do wykonywania szwów bezuciskowych. Koszulki termo, getry, leginsy, bluzy szyte w technologii szwów płaskich pozbawione są od wewnątrz wypustki tworzonej przez szew owerlokowy. Przeszycia dzianin Łódź typu Autolap łączą dwie krawędzie dzianiny nakładając je na siebie i pokrywają wyjątkowo gęstym i mocnym szwem. Ścieg z przeplotem górnym ma bardzo atrakcyjny wygląd charakterystyczny dla odzieży sportowej oraz funkcyjnej. Do szycia używane są nici markowych producentów tj. Amman, Coats, które charakteryzują się rozciągliwością do 160%. W efekcie koszulka kompresyjna przeznaczona na trening wytrzymuje bardzo duże naprężenia i jest jak druga skóra.

Z uwagi na wysoką specjalizację posiadanych maszyn oraz moce przerobowe P&T często przyjmuje przeszycia dzianin na Autolap. Dzięki naszym usługom mniejsze brandy odzieżowe mogą wprowadzać do swojej oferty odzież szytą na Autolapie, zamawiając kompleksowo koszulki i leginsy już od minimalnych ilości.

Odzież szyta na Autolapie to również koszulki rowerowe, koszulki biegowe (z przeznaczeniem na maratony, biegi okolicznościowe itp.), tank-topy, topy damskie (krótkie koszulki sportowe), koszulki piłkarskie itp.