P&T dzięki posiadanym urządzeniom drukującym oraz prasom termo-transferowym, posiada możliwość kompleksowej obsługi zamówień na odzież funkcyjną drukowaną na pomocą sublimacji (full-print na całych wyrobach).

Sublimacja koszulek lub bluz – to technologia druku, która pozwala na dzianinę/tkaninę z włókna poliestrowego (może być to mieszanka, która w warstwie wierzchniej ma przewagę poliestru) nanosić wzory w jakości fotograficznej full-color.

Posiadamy na stanie dresówki 2-warstwowe (nadające się pod sublimację), dzianiny singiel z przędzy cooltech, siatki poliestrowe, dzianiny na bluzy, long-sleewy o różnych splotach (np. łezka) z dodatkiem elastanu, dzianiny singiel imitujące bawełnę (w chwycie tzw. Efekt skórki brzoskwiniowej) oraz inne dzianiny nadające się do druku techniką sublimacji.

Nowoczesny system projektowania odzieży i digitalizacji wykrojów wraz z drukarką sublimacyjną pozwala nam bez trudu dopasować grafikę do wykrojów oraz wydrukować dowolny projekt w nasyceniu i dokładności równej wydrukowi foto.